Állatorvos

Állatorvos állás FORI

Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet
Önkormányzati Állatvédelmi Őrszolgálat

állatorvos

munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Budapest, 1097 , Illatos út 23/a.

A közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet alapján a munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:
1. sz. melléklet 5. pontja (Élelmiszerlánc-biztonsági és állategészségügyi feladatkör)

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:
Az Őrszolgálat hatósági és szolgáltató tevékenysége során bekerült állatok állategészségügyi ellátását végzi (diagnosztika, vakcinázás, microchip behelyezése, féregtelenítés, külső élősködők elleni kezelés). Elvégzi az Őrszolgálathoz bekerülő beteg vagy sérült állatok gyógykezelését és az állományszintű kezeléseket. Részt vesz a műtéti beavatkozások elvégzésében (ivartalanítás, sérvműtétek, daganat eltávolítás stb.). Az Őrszolgálat telephelyére személyesen látogató illetve telefonon érdeklődő állampolgárok számára felvilágosítást ad az ott lévő állatok egészségi állapotáról és információkat ad át a kulturált állattartással kapcsolatosan. Részt vesz a veszettség szempontjából aggályos ebek és macskák hatósági megfigyelésében. Közreműködik a beszámolók, jelentések elkészítésében.

Jogállás, illetmény és juttatások:
A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései, valamint a(z) Közszolgálati Szabályzat az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Egyetem, állatorvos végzettség,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • kisállat-gyógyászati sebészeti területen szerzett szakmai tapasztalat, 1 év
  • angol- és/vagy német nyelvtudás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • A 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet 9. § alapján készített fényképes önéletrajz, Letölthető: http://www.fori.hu/allasajanlat
  • Iskolai végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata
  • Hozzájárulás a személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben történő kezeléséhez az EU 2016/679. rend. 6. cikk 1.) bek. a) pont alapján, a "Hozzájáruló nyilatkozat adatkezeléshez" c. kézzel aláírt nyomtatvány elektronikus úton a pályázathoz csatoltan. Az adatkezelési tájékoztató a http://www.fori.hu/allasajanlat oldalon "Adatkezelési tájékoztató önéletrajzok, álláspályázatok kezelésére vonatkozóan" c. dokumentumban ismerhető meg.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. június 25.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton a "XV/44/1/2021 állatorvos" tárgy megjelöléssel Izbéki Gyöngyi részére a Izbeki.Gyongyi@fori.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. július 5.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

  • A munkakör betöltése részmunkaidős foglalkoztatásban is lehetséges.
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.